Buty wieczorowe – obuwie damskie, buty damskie, obuwie, szpilki, buty sklep

Październik 7, 2008

BUTY EMU DALEJ W MODZIE…?

Filed under: Buty Damskie, BUTY EMU, Kozaki — Tagi: , , , , — butywieczorowe @ 2:00 pm

Buty Emu wykonane są z wełny merynosów – jest to specjalna krzyżówka owiec , które zobaczyć można wyłącznie w Australii . Ich wełna posiada nadzwyczajne właściwości nie przepuszcza wilgoci z tej przyczyny buty emu nie przemakają, ale przepuszcza powietrze z tego powodu noga nie poci się w bucie emu. Buty EMU są tak bardzo uniwersalne , że wolno w nich szaleć również w zimne dni oraz w letnim okrasie! W zimne dni ogrzewają , a w ciepłe chłodzą!

Buty EMU zyskały duże powodzenie wśród celebrities, które noszą te fantastyczne buty niemalże codziennie na zakupy , na imprezę, na spacer czy nawet na uroczystą galę. W naszym kraju buty EMU sprzedawane są od trzech lat – z roku na rok mają coraz to to większą rzeszę zwolenniczek . Każda kobieta, która chodź kiedykolwiek miała na stopach te fantastyczne buty nie będzie chciała się z nimi rozstać! Merynosy, z których wełny wykonane jest obuwie Emu to krzyżówka owiec , które żyją w Australii, wyłącznie w tych określonych warunkach klimatycznych.

Ich wełna ma niespotykana właściwości jak najnowsze syntetyczne materiały , chłodzi , jak jest gorąco, a ociepla , gdy jest zimno. Dlatego nie powinniśmy się dziwić, gdy zobaczymy latem dziewczynę lub chłopaka paradujących w „ciepłych” , zdawałoby się „zimowych” butach , to właśnie obuwie Emu.

Na pewno nie jest im zbytnio gorąco. Skóra z merynosów, którą wykorzystuje Emu, jest tak technologicznie udoskonalona , że przedsiębiorstwo otrzymało na nią międzynarodowy patent. Na skutek unikalnym właściwościom tej wełny, buty przepuszczają powietrze, stopy nie pocą się, izolują od zimna w zimie zaś wypuszczają nadwyżke ciepła w lecie. Wyróżniają się odpornością na wodę a także wyjątkową trwałością. Utrzymują nieziemski design poprzez długi okres oraz są niezmiernie łatwe w pielęgnacji .

Reklamy

Dodaj komentarz »

Brak komentarzy.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s

Stwórz darmową stronę albo bloga na WordPress.com.

%d blogerów lubi to: